Forum - nasz język migowy to PJM

Autor Wątek: "Niepokonani" ( 3 listopad godz. 22.25 TVP1)  (Przeczytany 2050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline osa_szwedzka

• Deaf
  • ηٱe zคฟsze ฟٱdzٱmy tęczę ٱ motyle w swoim życٱuʚĭɞ
"Niepokonani" ( 3 listopad godz. 22.25 TVP1)
« dnia: 03 Listopad 2010, 18:03:13 »
"Niepokonani"- Program łączy elementy talk-show, dokumentu fabularyzowanego i reportażu. Przedstawiamy historie ludzi, którzy podnieśli się po ciężkim wypadku lub osobistej tragedii. Gospodarzem programu jest Krzysztof Ziemiec, który sam stoczył zwycięską walkę o powrót do życia.

W 8 odcinku gościem Krzysztofa Ziemca będzie aktorka Olga Bończyk. Zapraszamy w środę 3o godz. 22.25 TVP1

P.S. Dzisiaj zwróciłam uwagę na reklamę w TVP1 Olga Bończyk przemigała do widzów w języku migowym, myślę, że warto będzie obejrzeć odcinek

Pozdrawiam

Mój numer - jabber do AQQ : crystal.diamond@aqq.eu

Offline Pula:))

• Nowy
  • *
Odp: "Niepokonani" ( 3 listopad godz. 22.25 TVP1)
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2010, 23:48:33 »
"Niepokonani"- Program łączy elementy talk-show, dokumentu fabularyzowanego i reportażu. Przedstawiamy historie ludzi, którzy podnieśli się po ciężkim wypadku lub osobistej tragedii. Gospodarzem programu jest Krzysztof Ziemiec, który sam stoczył zwycięską walkę o powrót do życia.

W 8 odcinku gościem Krzysztofa Ziemca będzie aktorka Olga Bończyk. Zapraszamy w środę 3o godz. 22.25 TVP1

P.S. Dzisiaj zwróciłam uwagę na reklamę w TVP1 Olga Bończyk przemigała do widzów w języku migowym, myślę, że warto będzie obejrzeć odcinek

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/niepokonani/wideo/olga-bonczyk-03112010/3155119
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2010, 23:50:51 wysłana przez Pula:)) »
„Nie jest kalectwem głuchota uszu, gdy rozum słyszy” V. Hugo