Forum - nasz język migowy to PJM

Autor Wątek: portal randkowy..  (Przeczytany 3682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nowiniak

• Deaf
portal randkowy..
« dnia: 03 Marzec 2012, 11:05:42 »
Bardzo często przeglądam i czytam strony,portlae dla niepełnosprawnych.Zauważyłem że istnieją także portale randkowe dla niepełnosprawnych.Tam najczęściej są zarejestrowane osoby z niepełnosprawnością ruchową,bardzo rzadko można tam znależć niesłyszących.Pomyślałem sobie że dobrym pomysłem byłoby utworzenie portalu randkowego dla niesłyszących,niedosłyszących itp.A tak to w ogóle gdzie mają sie poznać tacy ludzie poza intenetem?15-20 lat temu czasopismo świat ciszy umieszczało anonsy towarzysko-matrymonialne.Potem niestety pismo to zaniechało tego,a od niedawno swiat ciszy jest tylko dostępne w internecie na stronie pzg.

Offline nerenka

• :) :D
  • Deaf
Odp: portal randkowy..
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2012, 13:05:26 »
Bardzo często przeglądam i czytam strony,portlae dla niepełnosprawnych.Zauważyłem że istnieją także portale randkowe dla niepełnosprawnych.Tam najczęściej są zarejestrowane osoby z niepełnosprawnością ruchową,bardzo rzadko można tam znależć niesłyszących.Pomyślałem sobie że dobrym pomysłem byłoby utworzenie portalu randkowego dla niesłyszących,niedosłyszących itp.A tak to w ogóle gdzie mają sie poznać tacy ludzie poza intenetem?15-20 lat temu czasopismo świat ciszy umieszczało anonsy towarzysko-matrymonialne.Potem niestety pismo to zaniechało tego,a od niedawno swiat ciszy jest tylko dostępne w internecie na stronie pzg.

Witam,

Jeśli, komuś chce się tworzyć portale randkowe dla niesłyszących, głuchych, Głuchych, słabosłyszących.. nikt pewnie nie będzie miał przeciwko temu.. Wszystko zależy od  samych chęci zainteresowanych...Nowiniak, jeśli odczuwasz w tym braki...oraz przebywasz na różnych portalach randkowych..czemu sam nie utworzysz takiego "pokoju randkowego dla niesłyszących z Polski "? Nie musisz pytać Innych, ale możesz go "zareklamować" na pewno ktoś się zgłosi (o ile się zgłoszą) (wiem, że na Ciebie zwalam odpowiedzialność, choć czasami nie zawsze rozumiem osoby, które myślą, że nie ma takich portali randkowych dla niesłyszących, Głuchych, Deaf (one są!) np: podam linki, już ktoś pisał tutaj, że jest taki portal randkowy dla osób  Głuchych, czy też z wadą słuchu z całego świata podała go osa_szwedzka...

oto link: http://www.deaf.pl/index.php?topic=11410.0

Na Google (ale teraz google wyostrzyło swoją politykę prywatności, więc na innych wyszukiwarkach mógłbyś spróbować) też można znaleźć...choć więcej jest zagranicznych portali randkowych dla Deaf, Głuchych itp.

Strona portalowa ONSI też ma czat randkowy..gdzie mogą się spotykać/ czatować ze sobą pary...ale mało  kto, tam chodzi...więc nikłe zainteresowanie jest.

Szczere chęci od samych osób, jeśli chcą pisać o sobie anonse i szukać poprzez internet swej miłości, znajomości, przyjaciół...

A co do miejsca spotkań, zależy od samych Randkowiczów, gdzie będą chcieli się spotykać poza internetem? Na pewno gdzieś blisko swego zamieszkania czyli miasto w pobliżu lub w znanym przez siebie miejscu, pubie, kawiarni itp. lub...

Zareklamować się np: w rożnych gazetach, niekoniecznie w Świecie Ciszy. Jest jeszcze taki "kwartalnik?" "Co słychać?", ale nie wiem, czy też mogą tam wstawiać anonse matrymonialne (choć sobie myślę, że Świat Ciszy wcale nie zrezygnowało z tego, przyczyna była pewnie, że mało osób anonsowało w tej gazecie lub jej mniejsze zainteresowanie na tego typu ogłoszenia, co poprzedzone jest większym używaniem Internetu i kamerkami internetowymi np: Camfrog) jeśli chce się nawet spoza internetem poznawać osoby...

Offline nowiniak

• Deaf
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2012, 21:07:56 »
Ten portal dla głuchych o którym podałas link pochodzi z roku 2009,kiedy to jeszcze niewiele osób miało internet w tym ja.A po drugie pochodzi z szwecji i w języku angielskim.Zgadzam się z tym że gdyby teraz powstał nowy portal randkowy to będzie się cieszył małym zainteresowaniem!

Offline nerenka

• :) :D
  • Deaf
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marzec 2012, 21:31:46 »
Nowiniak no nie koniecznie, na pewno ktoś byłby zainteresowany. Jeśli chcesz poznać niesłyszących, głuchych słabosłyszących to na stronie portalu ONSI  (Organizacji Niesłyszących i Słabosłyszących Internautów) są ogłoszenia towarzyskie.(Nie wiem, czy moderatorzy mnie nie zabiją) podaję link...

http://ogloszenia.onsi.pl/anonse.html
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2012, 21:35:36 wysłana przez nerenka »